נוירופידבק NEUROPTIMAL®

היום, NeurOptimal® נחשב למערכת הניאורופידבק המתקדמת והיעילה ביותר. היא נוצרה מבסיס הנוירומדעים ומאפשרת לתחושה טובה יותר של ריכוז עצמי של המוח.

לאחר מעל 20 שנה בתחום הנוירומדעים והתחומים הקשורים, הד”ר ואלדין בראון והד”ר סוזן בראון צ’שייר, שני פסיכולוגים קליניים, מייסדי המכון הזנגר, פיתחו מערכת בטוחה ויעילה הניתנת למוחך מידע ישיר, אשר מאפשרת לו להתאגד עצמאית יותר ולשדרג את פעילותו במהלך מספר מפגשים.

הד”ר ואלדין בראון PhD ואשתו, הד”ר סו ג’ון בראון PhD, הם המפתחים היחידים בעולם של השיטה.

למי זה מתאים ?

ילדים - תינוקות - נשים בהריון - נשים בהריון - מבוגרים- נוער - וכל אדם שמעוניין לקבל יותר שלווה

הפגישות בניאורופידבק יעילות לכל הגילאים – תינוקות, ילדים, נוער, מבוגרים, נשים צעירות וגם מבוגרות, ספורטאים, מוזיקאים ועוד. טכניקה זו מאפשרת שיפור בביצועים, פיתוח יכולת יצירתית וזיכרון…

ככל שהמוח שלך מועמד, כך הוא הופך גם לגמיש ולעמיד.

כמו כל אימון, ככל שאתה עשה יותר ספורט, הכושר שלך משתפר, יותר עמיד וחזק… ככל שאתה מתאמן יותר על כלי נגינה, אתה הופך למוזיקאי מוכשר יותר.

עם NeurOptimal®, ככל שתתאמן יותר, תגלה את הגרסה הטובה ביותר של עצמך.

בשל אילו סיבות?

מרגישים מתח? נתקעים בבעיות שינה? רוצים לשפר את ביצועיך? האימון NeurOptimal® יכול להביא לעלויות שונות (burn-out, עצבנות, טיפוח של אוטיזם, דיכוי, ניהול מתח, פוביות, ניהול שינה, שיפור זיכרון וריכוז…) ויכול לעזור בכמה תחומים כך שתחזירו את ביטחון עצמכם, תרגישו טוב יותר או אף לשפר את היכולות והביצועים שלכם.

neurofeedback depression,